Pustkowo

 

, znajduje się w zachodniej części Polski w pasie nadmorskim gminy Rewal. Otoczona leśnymi terenami z dala od ruchliwych dróg stwarza świetne warunki wypoczynku dla ludzi, którzy cenią sobie spokój, swobodę, bezpieczeństwo i piękno natury.

 

 

Pustkowo

swoimi rozmiarami zalicza się do najmniejszych miejscowości na wybrzeżu rewalskim, wystarczy kilku minutowy spacer aby obejść Pustkowo wzdłuż i poprzek. Jest to be zwątpienia atut Pustkowa. Dzieci mogą bez obaw poruszać się po miejscowości a rodzice spokojnie spędzać wakacje nie martwiąc się o zabłądzenie swoich pociech. Położenie z dala od ruchliwych dróg umożliwia wszystkim turystom spokoje i bezpieczne poruszanie się rowerami, rolkami i pozostałymi środkami lokomocji.

 

 

Plaża w Pustkowie

 

należy do jednej z najszerszych w tej części wybrzeża. Miejsca wystarcza dla wszystkich. Jest to powód dla którego do Pustkowa ściągają turyści wypoczywający w sąsiednich miejscowościach. Mało tego, że na plaży miejsca jest pełno to jeszcze bez problemu zagramy w siatkówkę plażową, poskaczemy na poduszce czy napijemy się chłodnego bursztynowego napoju w Beach Barze. Od wielu lat nad plażą Pustkowa powiewa Błękitna Flaga, europejski symbol jakości oraz czystości kąpielisk. Cieszy również fakt, że w Pustkowie nie dochodzi do przypadków utonięć.  Dla miłośników zachodów słońca czeka grana na plaży nastrojowa muzyka, która sprawa, że wielu zapamiętuje te momenty na długo.

 
 

Pustkowo

to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. W parku Przyjaciół Pustkowa znajduje się bezpieczny plac zabaw, ogromna szachownica, wodopoje i siłownia pod chmurką. Jest to miejsce gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Ciszę do poczytania, aktywność fizyczną, kawałek zieleni na piknik czy zabawę. W parku w sezonie letnim pojawia się kucyk na którym dzieci mogą się przejechać a wieczorową porą zapala się przepiękna iluminacja świetlna imitująca galaktykę.

 

 

Pustkowo

na sportowo! Tak kochani coraz częściej i więcej pojawia się aktywnie wypoczywających turystów w Pustkowie. Miejscowość jest mekką siatkówki plażowej. Co roku coraz liczniej przybywają na organizowane tu turnieje siatkarze z całej Polski. Pustkowo to kolebka tenisa ziemnego. Na korcie od rana do wieczora spotkać można miłośników tego sportu. Biegacze, miłośnicy długich spacerów znajdą tu masę ciekawych szlaków. W Pustkowie znajduje się boisko do gry w koszykówkę, siatkówkę oraz piłkę nożną.  Jest tu wypożyczalnia rowerów, skuterów i gokartów, które cieszą się ogromną popularnością wśród dzieci.

 

 

Pustkowo

to miejscowość, gdzie zjecie naprawdę świeżą rybkę, pyszne obiady i dania. Właściciele gastronomi dbają o jakość swoich produktów ponieważ wiedzą, że większość gości wraca do Pustkowa i nie chcą narazić się na utratę klientów. Wygrywają na tym turyści, którzy mogą mieć pewność, że dba tu się o smak i jakość dań.

 

Pustkowo posiada liczną bazę noclegową. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Apartamenty, pokoje, domki letniskowe, nocowanie na polu namiotowym czy campingowym. W zależności od upodobań i funduszy znajdziemy tu obiekty noclegowe z basenami, strefami spa jaki również kwatery prywatne w przystępnej cenie. Należy zaznaczyć, że Pustkowo staje się coraz bardziej popularne i rezerwować noclegi należy już na początku roku!